По-русски
In English
Latviski
Module Houses
 
 
Jautājumi un atbildes

Uzdodiet savu jautājumu un saņemiet atbildi 5 darba dienu laikā. Atbilde tiks nosūtīta Jums uz norādīto e-pastu, kā arī tiks publiskota šajā sadaļā.

Ko nozīmē "moduļu māja"?
Autors: V.A.
Moduļu māja sastāv no atsevišķām daļām, tā saucamajiem moduļiem, kas tiek vispirms ražoti rūpnīcā un tad salikti kopā tieši būvlaukumā. Mūsu kompānijā mēs saliekam kopā visu māju rūpnīcā (100% visu detaļu un elementu), tad daļēji izjaucam un tādā veidā piegādājam pasūtītāja būvlaukumā. Tas turklāt nozīmē to, ka pasūtītājam būs iespēja pārvest jau uzbūvēto māju atkal citā vietā, ja vien būs nepieciešams.

Kādi ir moduļu māju iespējamie izmēri?
Autors: V.A.
Tipa projektu platība variējās no 25 līdz 300 kv.m., savukārt paši moduļi, no kuriem tiek būvētas mājas, ir no 6,5 līdz 12 metru gari un no 2,4 līdz 4 metru plati. Moduļu skaits ir atkarīgs no konkrētā projekta.

Cik ilgi māja tiek montēta būvlaukumā?
Autore: Kira
Tas ir atkarīgs no konkrētā projekta. Piemēram, 4-moduļu māja, ar platību 115 kv.m., tiks montēta būvlaukumā ne ilgāk par divām dienām.

Kāds ir efektivitātes rādiuss moduļu mājas piegādei no rūpnīcas līdz būvlaukumam? Kāds ir maksimālais piegādes attālums?
Autors: Vladimirs
Maksimālais attālums, uz kāda ir ceļojušās mūsu mājas ir 3500 km. Kā ir pierādījies praksē, konstrukcijas stingrums atbilst ne tikai visām būvniecības normām, bet arī spēj izturēt nestandarta situācijas, piemēram, ekstra-garu ceļojumu. Moduļi tika transportēti ar sauszemes autotransportu. Taču kopumā piegādes rādiuss ir ierobežots tikai ar pasūtītāja gatavību maksāt par to.

Kāds siltinātājmateriāls tiek izmantots, ražojot mājas? Un kāds ir mājas konstrukcijas sastāvs. Nav pilnībā skaidrs...
Autors: Genādijs
Mājas konstrukcija: rāmis - metāla karkass projektiem ar 2 un vairāk moduļiem; starpsienas, latojums – kalibrēti šķautni. Siltinātāja veids tiek izvēlēts, atkarībā no celtnes tipa (vai tā ir dzīvojamā māja/ vasarnīca/pagaidu dzīvojamais vagoniņš) un būvvietas reģiona. Visbiežāk tiek izmantoti sekojošie siltinātājmateriāli: putuplasts (vislētākā siltinātāja opcija, tiek pārsvarā izmantota gadījumos, kad pasūtītājs vēlas ietaupīt), minerālvate (ekoloģisks un ērts lietošanā materiāls), poliuretāns (izturīgākais un efektīvākais materiāls cīņā pret siltuma zudumu). Fasādes ārējā apdare un iekšējā apdare ir veidoti pilnībā pēc pasūtītāja izvēles: uzzināt vairāk par to variantiem var sadaļā "Moduļu mājas".

No kā sastāv sienas "pīrāgs"?
Autors: F. Antonovs
Fasādes panelis – pretvēja plēve – OSB – siltinātājs – karkass (koks/metāls) – OSB vai ģipškartons – iekšējā apdare. Vairāk informācijas meklējiet sadaļā "Komplektācija"

Vai šāda tipa mājā ir iespējams iekārtot gāzes vai krāsns apkuri?
Autors: Vlad
Pēc Jūsu vēlmes papildus nokomplektēsim māju ar kamīnu vai krāsni, taču ir jāņem vērā, ka apkures sistēma izvēle ir jāveic pirms māja ir pilnībā izgatavota.

Paskaidrojiet, lūdzu, uz kādu tipu fundamenta ir iespējams uzcelt moduļu māju?
Autors: Celtnieks
Detalizēta atbilde uz šo jautājumu ir pieejama sadaļā "Komplektācija". Daudz kas ir atkarīgs no grunta – parasti vienstāvu moduļu mājai mēs iesakām likt lentveida fundamentu vai arī stabveida fundamentu: pietiek ar 6 stabiņiem katra moduļa perimetrā (skat. piemēru bildē). Kā arī izmantojam skrūvpāļus (skat. piemēru bildē).

Vai Jūsu komanda piedāvā pilna celtniecības cikla pakalpojumus?
Autors: Celtnieks
Mūsu pamatprofils – gatavo māju izgatavošana. Parasti mēs patstāvīgi veicam arī mājas montāžu būvlaukumā, šajā gadījumā tiek saglabātas visas garantijas. Būvlaukuma sagatavošanu un komunikāciju iekārtošanu cenšamies uzticēt darbuzņēmējiem, taču pilnībā kontrolējot visu darba procesu.

Uzdot jautājumu

Izvēlēties projekta vai jautājuma tēmu:

Jūsu vārds:

Jūsu e-pasts:

Jūsu kontakttālrunis (ieskaitot valsts kodu):

Jautājums:

Es vēlos saņemt informāciju par kompānijas jaunumiem un notikumiem 
  ©2011 Module Houses Ltd.