По-русски
In English
Latviski
Module Houses
 
 
Transportēšana

выгрузка дома

Moduļu transportēšana tiek veikta ar kravas autotransportu. Atkarībā no moduļu skaita un izmēriem tiek piemeklēts attiecīgs piekabes veids. Parasti viena mašīna pārved divus moduļus, t.i. piemēram 4-moduļu māja tiks piegādāta ar divām kravas mašīnām.

Mājas izkraušana un montāža tiek veikta ar celtņa palīdzību, atsevišķos gadījumos pietiek ar vieglāku tehniku – celtņauto.выгрузка дома краномNestandarta moduļu māju un citu nestandarta izmēru moduļu konstrukciju projekti tiek pārvadāti ar virsgabarīta piekabēm, un parasti tādas piegādes cena ir daudz augstāka par standarta.

Ir iespējams veikt piegādi arī ar kombinēto transportu – automašīna-prāmis-automašīna. Šāds piegādes veids ir piemērots arī virsgabarīta moduļiem uz lieliem attālumiem.

Aizpildot zemāk redzamo pieprasījuma formu, Jūs varēsiet uzzināt aptuvenās moduļu piegādes izmaksas no Pilsētas/Valsts uz Pilsētu/Valsti. Lūdzam ņemt vērā, ka pārvadātāju likmes var mainīties atkarībā no sezonas un ir sniegtas tikai Jūsu informācijai. Mēs centīsimies atbildēt Jums 5 darba dienu laikā. 

Mājas piegādes pieprasījuma forma

Izvēlēties projektu:

Jūsu vārds:

Jūsu e-pasts:

Jūsu kontakttālrunis (ieskaitot valsts kodu):

Piegādes adrese (adrese, indekss, valsts):

Komentāri: 
  ©2011 Module Houses Ltd.